Czy Pregabalin może dawać takie skutki uboczne?

Najpierw zaczął mi drętwieć lewy policzek,, zaczęłam suplementować magnez i objawy ustąpiły ale po pewnym czasie zaczęła mi skakać lewa powieka mimo zażywania magnezu. Trwa to już drugi miesiąc. Zażywam Pregabalin zapisany od neurologa na problemy z kręgosłupem lędźwiowym. Czy Pregabalin może dawać takie skutki uboczne czy jest to coś innego? Proszę o poradę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może ten lek dawać takie skutki uboczne. Gdyby dolegliwości się nasiliły to proszę ponownie skonsultować się z neurologiem.