Czy przy nieudanym seksie stosować tabletki zwalczające stres?

Nieudany pierwszy raz z dziewczyna przez brak erekcji. Czy przy następnym razie tabletki zwalczające stres (jakie) bo teraz ciągle o tym myślę mogą pomoc? Ewentualnie wspomoc się czymś w stylu arginina? Czy wtedy, jak będzie wszystko dobrze, przy następnym razie bez tabletek nadal tak może być? Pozdrawiam.

Aminokwas arginina jest przereklamowany.
Wskazana jest konsultacja specjalisty z powodu utraty pewności w sferze intymnej. W Katowicach jest Poradnia Julia (lekarz seksuolog-psychiatra, psycholog) oraz Gabinet dr A.Sipińskiego.
Zażywanie tak intensywnie reklamowanych preparatów jest zachowaniem ryzykownym..
Pozdrawiam. JW, Poznań. blog seksuologia.com

Dzień dobry. Trudności w sferze intymnej zwykle mają swoje podłoże poza nią. Czasem organiczne, częściej psychologiczne. Farmakoterapia nie eliminuje przyczyn i również w zwalczaniu skutków jej skuteczność w czasie spada. Może warto rozważyć konsultację z psychologiem/seksuologiem i określić przyczynę, aby móc oddziaływać bezpośrednio na nią? Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/