Czy rekonstrukcja nerwu wstecznego jest już możliwa?

Witam chciałabym zapytać o jakieś nowości w medycynie dokładnie o rekonstrukcje nerwu wstecznego (porażenie połowy krtani 2013r) wiem iż są "naprawy" strun głosowych lecz ja mam uszkodzony również nerw mówię cicho i ochryple mam małe dziecko popadam w depresję miałam rehabilitacje neurologopedy lecz mało dały a teraz już tyle medycyna poszła do przodu że mam nadzieję iż w końcu i to będzie lub już jest możliwe. Bardzo proszę o pomoc . Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza laryngologa po badaniu będzie można ustalić dalsze możliwe działanie terapeutyczne