Czy rozmiar penisa jest powodem braku okresu pochwowego?

Hej mam problem z moja partnerka jesteśmy 4 lata nigdy nie miała orgazmu pochwowego i nie wie czy czuła kiedyś przyjemność a sexu nie pamięta nie chce się kochać bo nie sprawia jej to przyjemnosci nie robi się mokra jak do czegoś dochodzi jak rozwiązać ten problem rozmawiamy o tym ale już zaczyna ja drażnić ta rozmowa nie wiem co się przyczyną mam penisa długości 15 cm i obwód 14 nie wiem czy to jest problem mojego rozmiaru proszę o pomoc bardzo mnie to boli

Istnieje wiele metod pomagających osiągnąć orgazm. 70% kobiet potrzebuje do tego stymulacji łechtaczki (np. palcem swoim lub partnera; językiem, wibratorem itd.). Jeśli masturbowała się Pani w konkretnej pozycji i w określony sposób - konieczne jest powtarzanie podobnych ruchów podczas stosunku. Wizyta u seksuologa byłaby bardzo pomocna, ponieważ ewentualne inne metody trzeba dokładnie omówić. Rozmiar Pana członka jest absolutnie w normie.Pozdrawiam serdecznie!

http://www.slomka.org/