Czy ruch podczas badania TK ma wpływ na wynik badania?

Dzień dobry. Mam mieć tomografię komputerową głowy. Mam 18 lat i jestem mężczyzną. Moje pytanie brzmi: czy delikatne ruchy głową podczas tego badania (nawet jak będzie ona usztywniona) lub nogą mają wpływ na wynik badania? Jest to dla mnie bardzo ważne. Jaki okres czasu musi upłynąć od 1 tomografii do drugiej żeby sprawdzić wyniki badań? (Czy nie było pomyłki itp) Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dobry Wieczór,
Badanie CT trwa kilka chwil i raczej nie należy się poruszać gdyż może to "zamazać" późniejszy obraz i utrudnić interpretacje.
Pozdrawiam.