Czy rzeczywiście mogę mieć opryszczkę?

Witam mam problem jakiś czas temu po goleniu się w miejscu intymnym poczułam lekki ból byłam przekonana że doszło do jakiegoś urazu podczas golenia. Jednak z dnia na dzień ból się nasilal poszłam do lekarza jednak ona stwierdziła że niczego nie widzi i że to infekcja dostałam tabletki które niestety nie pomagały ból był coraz gorszy oddawanie moczu graniczylo z cudem. Wybrałam się do kolejnego lekarza i on stwierdził opryszczke. Czy to możliwe że się pomylił? Jak mogę mieć taką chorobę skoro mam jednego partnera jestem z nim sporo czasu i dopiero teraz taka choroba? Czy lekarz mógł się pomylic? Dziś mija już 13 dni i jest znaczna poprawa. Ale zdjęcia z intemerntu nie przypominają mi mojej rany.(zaczęło się od małej ranki przypominającej uraz mechaniczny) proszę o pomoc czy lekarz mógł się pomylić?

Lek. Michał Lenard

Trudno stwierdzić bez zbadania Pani, czy lekarz mógł się pomylić. Skoro leczenie pomaga, sugeruję dalej je stosować. W razie wątpliwości można skonsultować się z innym ginekologiem. Pozdrawiam!