Czy seks w takim wypadku jest nieodpowiedni?

Seks z ,,byłym". Otóż zerwalam o ile tak to można nazwać z moim facetem bo się nie dogadalismy w jednej ważnej kwestii choć na pocztatku było jasno mówione i on też tego chciał, poszło o mieszkanie razem. Oboje się kochamy i mamy nadzieję że nam się jeszcze uda razem być. Czy seks w takim wypadku jest nieodpowiedni? Ponieważ mam myśli że nie tak powinno to wyglądać a z drugiej strony tylko czas nam pomoże i niech się dzieje co ma się dziać...

Dzień dobry!

Rozważanie, czy seks w tej konkretnej sytuacji jest "odpowiedni" czy "nieodpowiedni" zależy wyłącznie od Państwa - od Waszej wspólnej decyzji, a także decyzji z każdego z Was z osobna. Nie istnieją w tej kwestii żadne odgórne normy czy zasady.

Pozdrawiam!