Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy seksuolog pomoże przy przedwczesnym wytrysku?

Szybko dochodzę. Przed włożeniem penisa do pochwy. Nacisk na żołądź przyśpiesza wytrysk i praktycznie uniemożliwia wprowadzenie do pochwy. Mam też stuleję. Czy stuleja może być przyczyną problemu z szybkim wytryskiem. Niedługo będę miał zabieg obrzezania, jednak jeżeli te dwa problemy nie są ze sobą powiązane wolałby nie czekać aż dojdę do siebie po zabiegu i jak najszybciej udać się do również do seksuologa (byłem u urologa ale erekcją leczy się u seksuologa, tak?) Seks "uprawiam" od niedawna
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Tak. Ze względu na kilka możliwych przyczyn wytrysku przedwczesnego konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań, które pozwolą na postawienie właściwej diagnozy i rozpoznanie przyczyn i mechanizmu występowania u Pana wytrysku przedwczesnego. Właściwą osobą jest lekarz seksuolog.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy