Czy serce mogło doznać uszkodzenia?

Witam, zastanawiam się czy moje objawy sa niepokojące czy wręcz odwrotnie. Stwierdzono u mnie 3 miesiące temu tachykardie zatokowa pelna diagnostyka kardiologiczna w normie, przyczyna nerwica. Dostalam betabloker i poszlam na terapię. Serce sie uspokoiło. Dawki blokera zmniejszono mi bardzo. Przed zasypianiem a nawet w stresie moj puls wynosi ok 75-65 a wcześniej mialam 85-150. Czy to nie jest zbyt radykalna zmiana tetna, moze to normalne? Czy moze serce sie uszkodziło dlstego zwolnilo?

Witam,

rytm serca mógł się wyrównać pod wpływem działań terapeutycznych, w przypadku problemu o podłożu psychogennym, taki jest cel psychoterapeutyczny. Serce nie zostało uszkodzone.

Pozdrawiam serdecznie