Czy stosowanie kapsułek w z witaminą e na paznokcie jest szkodliwe w ciąży?

Dzien dobry Chcilalabym zapytam czy stosowanie kapsulek z wit a e 2 razy dziennie zewnetrznie na paznokcie bedzie szkodliwe dla kobiety w W ciazy? Wiem ze Stosowac doustnie sie nie powinno I nalezy suplementacje zastapic naturalnymi sokami lub warzywami zawierajacymi wit a ale czy stosowanie rozgniecionych kapsulek z wit a e jedna na jedna ddlon druga na druga dlon 1lub 2 razy dziennie rano I wieczorem codziennie w celu wzmocnienia paznokci moze miec szkodliwy wplyw na ciaze? Czy takie zabiegi pielegnacyjne paznokci nie zaszkodza dziecku? Boje sie o dziecko nie chce mu zaszkodzic chce tez miec piekne paznokcie czy moge wcierac plynna wit a e codziennie bedac w ciazy? Czy tylko moge wcierac wit e z kapsulki? Dziekuje ZA odpowiedz pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Stosowanie tego preparatu, w sposób w jaki Pani opisuje, nie powinno zaszkodzić dziecku.