Czy taki wynik badania krwi u dziecka jest prawidłowy?

Dzisiaj moja 5 miesięczna córka miała pobieraną krew, ldh wyszło 331 (norma 120-300). Jest siw czym martwić?

Dzień dobry, wynik powinien zostać oceniony na stacjonarnej wizycie u lekarza zlecającego badanie lub lekarza pediatry który oprócz wyniku oceni stan kliniczny córki. Jeśli zlecone badanie było przez lekarza to jest możliwość teleporady że względu, że lekarz badał dziecko i wie o objawach klinicznych

Pozdrawiam