Czy taki wynik w 11 tygodniu ciąży jest prawidłowy?

Wynik Toxoplazma w ciaży Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników bardzo się martwię jestem w 11 tygodniu ciąży mój lekarz prowadzący dał mi skierowanie do poradni specjalistycznej gdzie muszę długo czekać chodzi o badanie na Toxoplazmoze moje wyniki to Toxoplazma IgG DODATNI >650Iu|ml Wynik.ujemny <1.0Wynik watpliwy 1.0~3.0 wynik dotatni >1.0 Toxoplazma IgM 0.34 COI UJEMNY Wynik ujemny <0.8 w. Watpliwy 0.8~1.0 W.dodatni>=1.0 Bardzo proszę o odpowiedź.

Dzień dobry, wysokie miano IgG wskazuje na dawny kontakt z chorobą i brak zagrożenia dla płodu. Oczywiście wyniki należy ze sobą zabrać na następną kontrolę do ginekologa.