Wynik na toksoplazmozę gondii w 10 tygodniu ciąży

Jestem w 10 tygodniu ciąży, dziś odebrałam wyniki na toxoplasma gondii IgG, i IgM i chciałabym się dowiedzieć co oznaczają bo wizytę mam dopiero za 2 tygodnie a trochę się niepokoje. Toxoplasma gondii IgG >650 i strzałka do góry ( ujemny < 1.0 ,wątpliwy 1.0 - 3.0 , dodatni = 3.0 ) Toxoplasma gondii IgM 0,167 ( ujemny < 0.8 , wątpliwy 0.8 - 1.0 , dodatni > = 1.0 , co oznaczają te wyniki? proszę o szybką odpowiedź..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Taki wynik badania wskazuje na przebytą infekcję. Proszę udać się na wizytę do lekarza w umówionym terminie.