Czy takie ciśnienie i inne wyniki po operacji kręgosłupa szyjnego są normalne?

Dzień dobry jestem 3 tygodnie po operacji kręgosłupa szyjnego, przez pierwsze 2 tygodnie czułam się nawet dobrze, od dwóch dni jestem bardzo osłabiona, kręci mi się w głowie, ciśnienie 112/65 puls różnie 89do 100.Czy jest to normalne? Pozdrawiam. Barbara lat 46

Szanowna Pani objawy nie muszą mieć związku z przebytą operacją, ciśnienie jest w porządku aczkolwiek zalecam wizytę u lekarza POZ