Czy te delikatne plamienia są normalne?

Dzień dobry. Lekarz zalecił po każdej miesiączce branie globulek Mucovagin 1 tabletkę na noc przez 5 dni i zawsze wtedy mam delikatne plamienia. Czy to jest normalne? W styczniu miałam wymrażaną nadżerkę i dlatego od ok.3 miesięcy biorę globulki Mucovagin.

Szanowna Pani myślę że nie ma powodu do niepokoju, aczkolwiek dobrze by było gdyby skonsultowała się Pani z ginekologiem