Czy te dreszcze mogą być spowodowane niewyleczoną infekcją?

witam od jakiegoś tygodnia może trochę dłużej męczą mnie całymi dniami dreszcze. Bywa, że mam do tego zimne ręce ale zdarza to się też kiedy mam ciepłe dłonie. Przechodzi mnie takie uczucie zimna po plecach i nogach. Ok 2 tyg temu byłam przeziębiona ból głowy, katar straszny , temperatura a teraz kaszel z zielona wydzielina. Czy te dreszcze mogą być spowodowane niewyleczoną infekcją? dodam , że jak byłam przeziębiona to nie leżałam wręcz wychodziłam z gorączką z domu:-/ .

Z powodu infekcji może mieć pani podwyższoną ciepłotę ciała. Wahania temperatury mogą powodować dreszcze. Tak długo trwająca infekcja może wymagać konsultacji lekarskiej.