Czy te kremy mogły zaszkodzić dziecku?

Witam, stosowałam do 6 tygodnia ciąży : LA ROCHE-POSAY Effaclar A.I. punktowo oraz La Roche Posay Effaclar Duo na całą twarz. Czy mogło to zaszkodzić dziecku ?

Dzień dobry, marka LA Roche Posay prawdopodobnie nie przeprowadziła badań szkodliwości kremów na kobietach w ciąży wiec nie mamy pewności. Nie mniej jednak nie są to produkty agresywne więc ryzyko moim zadaniem jest nie wielkie.

Pozdrawiam serdecznie