Czy ten ból zęba powinien mnie niepokoić?

dwa tygodnie temu miałem plombowanie. tydzień temu musiałem wrócić do gabinetu stomatologiczengo przez źle dobraną wysokość plomby. Od tego czasu ząb bolał przy kontakcie z ciepłymi i zimnymi napojami lub powietrzem, lecz dwa dni temu zaczął również boleć przy nagryzaniu twardych pokarmów jak np skórka od chleba czy wafle ryzowe. Czy jest powo do niepokoju?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 7 miesięcy temu

Jeżeli była głęboka próchnica ząb może wymagać leczenia endodontyczncgo (kakaowego). Trzeba w pierwszej kolejności wykonać dokładną diagnostykę RTG i TK aby ocenić tkanki i przygotować odpowiedni plan leczenia. Jeżeli ząb zaczął boleć to trzeba działać szybko.