Czy ten lek na nerwicę na mnie źle działa?

Dzień dobry od 8 tygodni biorę zotral na nerwice lękową 1 tydzień 0.25 od 2 do 6 tygodnie 0.50 po upływie 5 tygodni mój stan wyraźnie się poprawiał od 6 tygodnia lekarz podniósł dawkę do 0.75 i po upływie paru dni mój stan zaczął się pogarszać napięcie większe leki czy jest to spowodowane zwiększeniem dawki

Szanowny Panie,

W tej sprawie najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem, który przepisuje Panu leki i opowiedzieć o skutkach ich zażywania.

Pozdrawiam.