Czy ten wynik tk klatki piersiowej u męża oznacza coś groźnego?

Witam!Mąż miał wykonane tk klatki piersiowej z kontrastem.Wynik to-miękkotkankowamasa patologiczna w biegunie górnym wnęki płuca lewego o wym.ok22/27/25mm.zmiany niedodmowe wzdłuż śródpiersia górnego lewego i w obrębie lewego szczytu.Naciek zwęża okrężnie światło oskrzela płata górnego płuca lewego szczytu.Bardzo proszę o odpowiedź,czy to groźne?Mąż ma 70 lat.Pozdrawiam

Do omówienia z Pulmonologiem, onkologiem, podejrzenie zmiany rozrostowej w płucu. Pilnie! Wskazane konsultacje pełne : Najważniejszy STAN PACJENTA ! historia, objawy, badanie neurologiczne ; wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, zawód, tryb życia , inne schorzenia towarzyszące ; Pozdrawiam