Czy tłuszczaki szybko rosną?

witam mam pytanie, czy tluszczaki szybko rosna? mam jednego na udzie byl sresniej wielkosci lecz gdy zaszlam w ciaze (przytylam 17kg),znacznie urósł. Czy mozliwe jest ze urosl z powodu mojego przytycia?

Oczywiście tłuszczak tak jak pozostała tkanka tłuszczowa rośnie proporcjonalnie do odżywienia ale również do charakteru guza jeśli jest to faktycznie tłuszczak to wzrost na ogół jest powolny natomiast występują okresy przyspieszonego wzrostu Myślę że jest dobry moment na to aby wybrać się do lekarza i skonsultować pani przypadek