Czy to jest normalne, że po wypiciu roztworu poziom glukozy jest niższy niż na czczo?

Witam, jestem w 9 tyg ciazy. Dzis robilam test na obciazenie krzywa cukrowa75g. Wynik na czczo 95 po godzinie 82, a po 2h 67. Czy to jest normalne ze po wypiciu roztworu jest mniej niz na czczo?

Lek. Bartosz Domagała

A czy odczuwa Pani przy tym jakieś objawy? Ostatni wynik jest na granicy hipoglikemii. Należy udać się do ginekologa/ pod celem zebrania wywiadu pod kątem objawów hipoglikemii