Czy to może mieć jakieś konsekwencje dla zdrowia?

Witam. Pare miesiecy temu leczylam zęba kanalowo. Jednak nie zostały wypełnione kanały. Czy to ma jakieś konsekwencje dla zdrowia? Od pewnego czasu boli mnie głowa okolice policzka i skroni . Czy to może być od zęba ? Bardzo proszę o pomoc

Kanały powinnny zostać wypełnione do samego końca, tylko takie leczenie daje szansę na gojenie tkanek i utrzymanie zęba ona długie lata. Niewypełnione kanały są miejscem rozwoju bakterii i powstania stanu zapalnego który niszczy kość. Konieczna jest diagnostyka RTG i TK aby ocenić możliwość powtórnego leczenia.