Czy to normalne objawy po stosowaniu tego leku?

Dzień dobry, ok miesiąca temu rozpoczęłam leczenie Setaloftem od dawki 25. Od 13 dni biorę 100 i męczę sie z nasileniem objawów nerwicy. Drżenie, niepokój, wiele objawów somatycznych. Po kilku dniach stosowania zaczęłam się wybudzać z atakami paniki. Doraźnie mam xanax 0.25, po tych nocnych akcjach tricritico 1/3 tabletki. Czy lek kuz noe powinien działać? Tritico działało przez tydzień i teraz mam wrażenie, że nie działa tylko po tym tez jazdy. Jestem bliska odstawienia tego wszystkiego, bo jest gorzej niz z bez leków. Czy to normalne dzialanie?

Witam! Czasem "okres startowy" tych leków jest jeszcze dłuższy. Trochę za mało danych, aby zająć stanowisko dotyczące stosowanych dawek, ale śmiało można brać Trittico 2/3 lub 1 tabl. Konieczna odpowiednio dobrana psychoterapia lub treningi autogenne. Powodzenia W. Łuczkowski.