Czy to normalne, że na moim ciele zaczęło pojawiać się więcej włosów?

Witam, jestem chłopakiem i mam 19 lat, w ostatnich tygodniach zauważyłem u siebie wzrost owłosienia. Ciemne wloski pojawiły się u mnie nad zarostem na policzkach pod oczami, pojawiają się na dłoniach, a kilka razy wyrwalem już lęsetą pojedyńcze czarne dlugie wloski z barków i raz na łopatce. Widzę, że włosy pojawily się też od łokcia w górę (przeźroczyste, choć niektóre ciemne) Na moim członku również pojawiło się dużo włosów od nasady aż pod napletek. Chciałbym dowiedzieć się, czy to normalne, czy może udać się do lekarza w celu sprawdzenia czy wszystko ok z moją gospodarką hormonalną? Boję się, że włosy będą coraz ciemniejsze i dłuższe, że będzie icj więcej, szczególnie w miejscu intymnym i na policzkach. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Szanowny Panie, takie owłosienie nie jest prawidłowe. Może wynikać z nieprawidłowości hormonalnych. Proszę udać się do lekarza