Co może oznaczać duża ilość wyrastających włosów w okolicy brodawki sutkowej?

Witam, mam 22 lat . Od kilku miesięcy zaczęło mi duzo włosków czarnych ,długich wyrastać wokół brodawki sutkowej. Na jeden z piersi mam ich bardzo duzo , co mnie nie pokojo bo wyrosły w bardzo krótkim czasie.

Dzień dobry,

Często trafiają do mnie młode pacjentki, które mają problem z nadmiernym owłosieniem w obrębie sutków. Dla części z nich taka już ich uroda, u innych kobiet problem pojawił się przy zmianach hormonalnych. Warto udać się do lekarza, aby sprawdzić czy gospodarka hormonalna prawidłowo funkcjonuje. W celu usunięcia niechcianych włosków proszę skorzystać z serii zabiegów laserem diodowym- świetna sprawdza się w przypadku ciemnych włosków.

Pozdrawiam serdecznie.