Czy trójkąty to coś złego?

Witam czy jak myślę o trójkącie w układzie 2m 1 kobieta to coś złego ? Jak to jest w takim seksie ciężko?

Drogi Panie,
dlaczego miałoby to być "coś złego"? Co dokładnie ma Pan na myśli? Czy ochotę na seks w układzie 2M + 1K mają wszystkie trzy osoby? Myślę, że to są podstawowe pytania, na które warto znaleźć odpowiedź. Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog