Czy uderzenia dziecka w głowę jest niebezpieczne?

Witam. Mój 3-letni synek w nocy przywracając się na bok uderzył się w głowę. Rano gdy otworzył oczy pytał dlaczego świat się kręci i nie dał rady chodzić. Po 15 min to minęło. Na nic się nie skarżył, jadł normalnie, nie ma żadnego guza. Minęło 2 godziny i jak narazie jest ok. Czy to coś niebezpiecznego? Udać się z nim do szpitala?

Dzień Dobry Panu,

Ja bym jednak polecała kontrolną konsultację z diagnostyką, celem rozwiania obaw.

Z przesłaniem radości dla Pana i Synka,
irena.mielnik.madej@gmail.com