Jak postępować po uderzeniu w głowę?

Witam. Wczoraj wieczorem uderzyłam się w tył głowy w blat kuchenny. Jak chciałam usiąść i się oprzeć, to zapomniałam i za bardzo się oddchylilam. Nie straciłam przytomność i głową w miejscu uderzenia zaczęła mnie boleć dopiero po chwili. I przez noc wszystko było okej. Dziś po południu gdy szłam do pracy, to zaczęła mnie boleć głowa w miejscu tego uderzenia. I zaczęło mi się lekko kręcić w głowie. Mam wrażenie takiego ucisku w tym miejscu. Moje pytanie jest takie czy może być , to coś poważnego ? Czy powinnam zgłosić się do lekarza. Muszę przyznać, że czasem za bardzo przeżywam czy coś mi nie jest.

Dzień Dobry Pani:)

Warto kontrolnie skonsultować się z Lekarzem pierwszego kontaktu, który zadecyduje o ewentualnym/dalszym postępowaniu diagnostycznym.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605