Czy w 14. tygodniu ciąży mogę pracować w recepcji gabinetu fizjoterapii?

Witam, jestem w 14 tyg ciąży i mam pytanie czy mogę pracować w recepcji gabinetu fizjoterapii? Bardzo mi zależy na fachowej opinii. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Witam,
nie widzę przeciwwskazań dla pracy w recepcji, jeśli nie jest Pani narażona bezpośrednio na promieniowanie. Warto o swoich wątpliwościach powiedzieć też lekarzowi, powinen udzielić takiej informacji.
Pozdrawiam

Witam,
jeżeli tylko Pani czuje się dobrze, spokojnie można pracować. Aczkolwiek jeżeli Pani praca polega na siedzeniu za biurkiem przed komputerem 8 godzin, proszę porozmawiać z pracodawcą, aby urozmaicił Pani pracę. Długotrwałe siedzenie w ciązy nie jest zbyt dobre, utrudnia i tak juz trudne krążenie.
Pozdrawiam