Czy w ciąży mogę stosować mydło biały jeleń?

Dzień dobry. Obecnie jestem w 16 tygodniu ciąży. Kupiłam ostatnio zwykłego białego jelenia, mydło w płynie o składzie: Aqua, Cocamide DEA, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Glycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Parfum, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. Czy jest w porządku? CHciałabym myć nim całe ciało

Dzień dobry, wszelkie substancje są dozwolone do stosowania kosmetycznego, choć niektóre z nich z odgórnie ustalonymi maksymalnymi stężeniami. Sugerowałabym poszukać produktu myjącego pozbawionego DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone oraz Methylisothiazolinone. Ponadto Cocamide DEA może wywoływać reakcje uczuleniowe. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.