czy w trakcie brania Tetralysal mogę mieć robione testy płatkowe?

Witam, jestem w trakcie leczenia antybiotykiem tetralysal 300mg i mam pytanie czy w trakcie brania tych tabletek mogę mieć robione testy płatkowe czy powinnam odstawić tabletki min.2 tygodnie przed badaniem?

Lek. Tomasz Budlewski

A z jakiego powodu lek.? Jakie objawy? Proszę kierowac się zaleceniami lekarza alergologa