Czy waga wróci do normy po odstawieniu Nexpramu?

Witam , jestem w trakcie odstawianiu nexpramu na nerwice , bralam go pół roku i przytylam , moje pytanie dotyczy tego czy moja waga wróci do normy po całkowitym odstawieniu leku? Pozdrawiam

Jeśli wywołał u Pani wzrost łaknienia, to po odstawieniu powinien też spaść apetyt.
Zapewne ma Pani trochę rozciągnięty żołądek i warto będzie przestawić się na mniejsze porcje.
Czy po prostu apetyt był większy? Czy jadła Pani inne potrawy niż wcześniej?
Trzeba wrócić do wcześniejszych nawyków żywieniowych - sprzed kuracji.
Proszę nie przesadzać z restrykcyjnością diety, wolniejsze chudnięcie (np. 2-3 kg miesięcznie) da trwalszy efekt.

Pozdrawiam i życzę sukcesu.

Joanna Arciszewska.