Czy wymiary płodu w 9 tygodniu ciąży są prawidłowe?

Witam Jestem w rowno w 9 tc wg om. Wedlug usg jest to 7t3d. Jest to moja trzecia ciaza. Pierwsza zakonczona samoistnie(puste jajo plodowe), druga donoszona(porod fizjologiczny w sierpniu 2016). Bedac po wizycie, zainteresowaly mnie wymiary crl, gs i ys. Z ciekawosci porownalam je z poprzednia ciaza z podobnego tygodnia. Jestem nieco zaniepokojona duza rozbieznoscia. Wymiary obesnej ciazy: crl 12.97, gs 3.79, ys11. 76. (nie jestem pewna kolejnosci gs z ys, przez charakter pisma)dosatkowo pecherzyk mial ksztalt banana,co tez mnie zaniepokoilo. Dodam,ze nie mam zadnych plamien,gdzie zdarzalo sie to w poprzednich. Jedynymi objawami jest lekkie zmeczenie i delikatne mdlosci.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Każda ciąża rozwija się indywidualnie i obecnie nalezy obserwować