Czy wynik badania kręgosłupa wyjaśnia powody zawrotów głowy?

Zniesienie fizjologiczne lardozy kręgosłupa szyjnego. Wysokość krążków miedzykregowych prawidłową. Wypukły tylne centrale krążków miedzykregowych c4/c5 c5/c6 modelujący ścianę worka opon owego. Uwypuklający się dokanalowo krążek miedzykregowy c3/c4 nieznacznie ugina przednia ścianę worka opon owego. Przednia rezerwa płynowa na poziomach c3/c4. C4/c5 jest częściowo redukowana. Bez ucisku rdzenia kręgowego. Rdzeń bez zmian ogniskowych i ucisku. Wysokość trzon kręgów uch zachowana. Możliwe zawroty głowy?

Należy skorelowac wynik z dokładnie zebranym wywiadem i badaniem neurologicznym. Nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie bez większej ilości danych, gdyż zawroty głowy mogą mieć bardzo wiele przyczyn.