Czy wysoki poziom anty-TPO w ciąży może być groźny?

Witam, 5 lat temu urodziłam syna bez żadnych komplikacji. Rok i dwa lata temu miałam puste jajo płodowe i poroniłam. Teraz jestem w 5 tc. i się bardzo martwię. Zaczełam robic badania i wyszło mi anty/TPO pc. 99,60 gdzie norma to 0-60. TSH, FT4 i anty/TH wszło w normie Czy ciąża jest zagrożona? Czy powinnam się spieszyć z wizytą u ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa i odpowiednia kontrola. Sadze ze warto jest wykonać badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego