Czy Xorimax to dobry antybiotyk na boreliozę?

Od 1.5 roku choruje na bolerioze bolą mnie strasznie stawy, mięśnie nie mogę się ruszać ból jest czasami nie do zniesienia nie mogę wykonywać najprostszych czynności mój lekarz po zobaczeniu wyniku badań na bolerioze zalecił mi antybiotyk o nazwie xorimax 500 nie wiem ale wydaje mi się że jest mało skuteczny czy najpewno jest to odpowiedni antybiotyk

Lek. Paweł Szadkowski

W boreliozie jednym z antybiotyków, które można zastosować w pierwszej kolejności jest ten, który ma pan zalecony. Leczeniem powinien pokierować pana lekarz prowadzący (najlepiej lekarz chorób zakaźnych), ponieważ zależy ono od stanu klinicznego.