Czy z epilepsją można wykonać makijaż permanentny?

Dzień dobry, Chciałabym skorzystać z zabiegu makijażu permanentnego. Niestety choruję na epilepsję. Ostatni atak miałam ponad 10 lat temu i zawsze były to chwilowe utraty świadomości, tzw. zamyślenia czy też wyłączenia. Biorę lek Depakine Chronosphere 500, bardziej zapobiegawczo. Czy istnieje możliwość skorzystania z zabiegu w takiej sytuacji?

Wskazana pełna konsultacja PILNIE Przyjmuje Pani leki Depakine od 10 lat mimo braku napadów padaczki ????? w tak młodym wieku Zapraszam Pozdrawiam Opisy badań MRI do interpretacji klinicznej, po badaniu.WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog