Czy z krwi można wyczytać zmiany nowotworowe?

Dzień dobry. Pisze do Państwa w sprawie zapytania o badanie krwi z których można było by uzyskać informacje czy w moim ciele sa jakieś zmiany nowotworowe,lub pomogły bi mi w dalszych badaniach. Czy mogli by Państwo pomóc mi w tej sprawie? Nigdy nie miałem styczności z takimi badaniami...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego pl zebraniu wywiadu będzie można zalecic odpowiednia diagnostyke