Czy żeby zrobić in vitro trzeba mieć miesiączkę?

Chcialam zapytac czy zeby zrobic in vitro trzeba miec miesiaczke? Mam 21 lat i bede miec pobierane i zamrazane komorki po stymulacji poniewaz wygasaja mi jajniki i doktor pow ze za rok albo pol roku nie bede miec juz okresu. I sie zastanawiam czy bez okresu da sie zrobic in vitro i zeby dziecko urodzilo sie zdrowe

Lek. Tomasz Budlewski

SAdze ze wtedy przy odpowiednim leczenie hormonalnym będzie możliwość invitro