Czym jest zgrubienie przy odbycie?

Witam po 10 dniach brania antybiotyku flucloxacillin.na zgrubienie kolo odbytu gorka sie zmniejszyla ale jak tylko przestalam brac antybiotyk zgrubienie zaczelo mnie bolec i jakas reszta ropy wyplynela zastanawiam sie czy jednak musze isc do hirurga aby mi to naciol mecze sie z tym juz z miesiac prosze o rade .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u chirurga aby po badaniu określić konieczność dalszego postepowania