Jak usunąć ropną zmianę po porodzie?

Dzien dobry jestem 3 tygodnie po porodzie I dopiero teraz zaczelo mnie bolec okazalo sie ze mam zgrubienie I zbiera sie tam ropa polozna widziala I powiedziala ze to miejsce mam masowac zeby to peklo I wyplynelo I psikac octeniseptem alebtak sie zastanawiam czy nie ma jakiegos dobrego lekarstwa na to czy jest konieczne wizyta u lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczna jest wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć