Czym jest zgrubienie w dziąśle nad zębem leczonym kanałowo?

Witam.3 lata temu miałam leczony ząb kanalowo. Zawsze od tego czasu bolał mnie przy nagryzaniu ponieważ nie został odnaleziony jeden kanał.Niestety od 2 miesięcy mam coraz większy twardy guz nad dziąslem nad tym zebem. Ciągle rośnie i jest bolesny przy dotykaniu.w dotyku przypomina przerosnieta twarda kość w kształcie lejka. U góry szeroki im bliżej zęba tym bardziej się zwężenie.dentysta nie chce go ruszać ponieważ bym leczony kanalowo i jest bardzo słaby.prosze o pomoc

Dzień dobry,proszę zgłosić sie do innego lekarza jeśli obecny lekarz nie podejmuje się leczenia. Nalezy odnależć kanał i go przeleczyć. W tym celu proponuję udać się do lekarza pracującego pod mikroskopem.