Dawkowanie Depakine Chrono 300

Witam , mam pytanie moj chlopak jest batdzo agresywny do tego stopnia ze nie panuje nad tym co mowi do mnie czy do dzieci . Padaja wyzwiska i przekleństwa oczywiscie cala wine zrzuca na mnje . Do tego kazda wolna chwile spedza orzed komputerem jak ma dzien wolny potrafi przesiedziec nawet caly . Byl u psychatry ktory przepisał mu depakine chrono 300 ale stwierdzil ze chce jeszcze sprobowaac bez lekow od tego czasu bylo troche lepiej ale teraz juz jest tylko gorzej . Zaproponowalam zeby moze zaczal przyjmowac ren lek ale zgubil kartke z dawkowaniem . Nie wiem jal i w jakivh dawkach moglby to zarzywac aby mogl jakos sobie poradzic z tymi wszystkimi emocjami ktore w nim siedza . Bardzo prosze o pomoc

Dzień dobry

Proszę Pani, lek Depakine Chrono 300 należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza, dlatego konieczna jest ponowna wizyta Pani chłopaka u lekarza psychiatry. Ponadto zaleca się, żeby stosować lek pod nadzorem specjalisty i obserwować jego działanie.

pozdrawiam
Justyna Żebrowska-Naklicka