Dawkowanie luteiny w czasie ciąży

Witam panie doktorze .Jestem pana pacjentką, mieszkam w Anglii.Przy ostatniej wizycie w listopadzie tr.przeousal mi pan 6 opakowań luteiny ,biorę według zaleceń .Jednak że dzis zrobiłam test i wszystko wskazuje na ciążę .Boję się ze względu na ostatnie poronienie i tutaj mam pytanie czy nadal brać ta luteinę czy nie ? Jeśli tak to ile na dzień i od kiedy do kiedy .Bardzo mi zależy na pana odpowiedzi .z góry dziękuję .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie