Dawkowanie miąższu aloesowego

Witam Kupiłam miazsz aloesowy aloes forever i tam pisze na etykiecie zeby pic go dwa razy dziennie po jednej łyżeczce ale ja bym chciała pic go wiecej ,mdlatego nie wiem czy mozna ??

Witam serdecznie!

Jeżeli ma Pani wrażliwe jelita lub kłopo­ty z woreczkiem żółciowym, to powinna spożywać maksymalnie łyżeczkę. Jeśli nic Pani nie dolega może Pani wypijać dwa razy dziennie po dwie łyżeczki..