Delikatne, brązowe plamienia podczas przerwy odstawiennej

Jestem w piatym dniu przerwy podczas brania tabletek anty. Biore je od 8 miesiecy naraya. W nocy 'dostalam' krwawienia.. niby.... w nocy 3 krople na wkladce. Przez caly dzien podpaska czysta praktycznie. Widoczna byla brazowa plama. Mam delikatne plamienia brazowe. Co to oznacza? Mam sie martwic?

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do niepokoju, jest to najpewniej tzw. krwawienie z odstawienia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski