Dieta dla 2,5-letniego dziecko z cukrzycą typu 1

Witam. Proszę o informację czy pomoże nam Pani w ustaleniu/prowadzeniu diety 2,5 letniego dziecka chorującego na cukrzycę typu I. Dziecko jest na pompie insulinowej. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szczegóły dotyczące diety dziecka powinna Pani ustalić z lekarzem diabetologiem, który prowadzi leczenie.