Dlaczego ból głowy się nasila?

Witam ostatnio bolala mnie bardz glowa poszlam do neurloga, po zbadaniu powiedziala ze neurlogicznie wszystko z mna jest dobrze. Powiedziala ze to przez nerwy przepisała mi dexak na bole glowy. Nie mam sie juz czym martwić o jednak martwie sieno ta glowe :( swiruje troche mam lęki , wymyślam sobie rozne choroby. Odkad biore nagne b6 troche mi ulżyło ale jednak mam obawy a podczas okresu te objawy mi sie mocno nasilają

Dzień dobry.
Proponuję konsultację u lekarza psychiatry, który zadecyduje o włączeniu ew. leczenia farmakologicznego.
Ponadto zachęcam do psychoterapii.
Życząc odwagi i powodzenia,
Dariusz Pysz-Waberski

Bardzo dobrze Pani zrobiła reagując na dolegliwość i zgłaszając się do lekarza. Fakt, że wykluczył on neurologiczne przyczyny bólu faktycznie sugeruje, że ból który Pani odczuwa ma podłoże psychiczne. Lek, który Pani przyjmuje jedynie tłumi objaw- ból, nie leczy jednak przyczyny. Najprawdopodobniej odczuwany przez Panią ból ma związek z lękami i podejrzliwością co do własnego stanu zdrowia, o których Pani pisze.
Aby lepiej rozeznać się w problemie i znaleźć przyczynę złego samopoczucia zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Specjalista psycholog- psychoterapeuta pomoże Pani lepiej zrozumieć siebie, znaleźć przyczynę odczuwanego lęku, a jego działania będą bezinwazyjne dla Pani organizmu, w przeciwieństwie do leczenia farmakoterapią prowadzonego przez psychiatrę.