Dlaczego boli mnie prawe kolano?

Dzień dobry, Mój problem jest następujący: od 4 lat boli mnie prawe kolano, od roku również lewe. Od 1.5 roku w obu pojawiają się wysiegi, już kilka razy miałam robione punkcie i dalej bolą. Wyniki mam dobre. Brak urazu. Nikt nie wie co mi jest, a przez pomaganie sobie przy siadaniu i wstawaniu ,nadwyrezone mam nadgarstki i barki. Pomóżcie, proszę! Co to może być? Odpowiedzieliscie mi; reumatolog. Otóż dwóch niezależnych reumatologow wykluczylo tu problem reumatologiczny. A zatem cóż to?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli przyczyny reumatologiczne zostały wykluczone konieczna wizyta u ortopedy